تمام پوسته های الگانت تم

تمام پوسته های الگانت تم

تمام کسانی که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می نمایند، سایت هایی را که در زمینه طراحی پوسته های وردپرس فعالیت می نمایند را کم و بیش می شناسند و احتمالا از پوسته های آن ها نیز در وب سایت خود استفاده می نمایند. یکی از وب سایت های بزرگ طراحی پوسته های وردپرس شرکت الگانت تم می باشد که به طور اختصاصی به طراحی پوسته های وردپرس مشغول می باشند و در ایران و بین وبمستر های ایرانی نیز محبوبیت پیدا کرده است. تنوع قالب و کد نویسی خوب و مطلوب این وب سایت از دلایل استقبال از پوسته های این وب سایت شده است. تا به اینجای کار همه چیز زیبا و خوب به نظر میرسد!

اما مشکل از آنجایی شروع می شود که شما به این وب سایت مراجعه کرده اید و از یک پوسته خوشتان آمده است، اما به دلیل عدم پرداخت قیمت پوسته نمی توانید آن را داشته باشید( قیمت به دلار می باشد و پرداخت از طریق کارت اعتباری است که دسترسی به آن در ایران دشوار است). علاوه بر آن در اینترنت نسخه های کامل پوسته مورد نظر را نمی توان به راحتی و با فایل های پیوست شده آن دریافت نمود.

و اما خبر خوب در اینجاست که ما برای شما یک بسته فراهم نموده ایم از تمام پوسته های موجود در وب سایت الگانت تم به همراه تمام آنچه که الگانت تم در هنگام خرید پوسته در اختیار مشریان خود قرار می دهد. یعنی خود پوسته به همراه سورس کد های آن و فایل های پی اس دی  و همینطور فیلم آموزشی مربوط به پنل پوسته های الگانت تم. چیز دیگری هم نیاز دارید؟!

نکته: جهت خرید این بسته بی نظیر پس از اقدام از طریق فرم خرید پوسته در قسمت موضوع قید نمایید که مربوط به خرید بسته پوسته های الگانت تم می باشد.

قیمت پکیج تمام پوسته های الگانت تم : برای استان تهران ۲۰ هزار تومان و برای عزیزان در شهرستان ۲۵ هزار تومان ( احتساب هزینه پست و ارسال)

افزونه های مورد نیاز: دارد

فیلم آموزش: دارد

فایل های PSD: دارد

تمام پوسته های الگانت تم: موجود است

 

پیش نمایش  خرید این محصول

 

پست های مشابه :

  1. فروش پوسته ephoto
  2. پوسته افسون دیزاینبدون نظر

Trackbacks/Pingbacks

  1. گرانترین پوسته های تم فورست | مرکز تخصصی پوسته های وردپرس - [...] مطالب گذشته، یعنی دقیقا در اینجا ( + ) به معرفی یک پکیج کامل از تمامی پوسته های وب ...
  2. تمام پوسته های الگانت تم ( نسخه بروز رسانی شده تمام پوسته ها ) | طراحی وب سایت | مرکز پوسته وردپرس - [...] دوستان گرامی از پکیج پوسته های الگانت تم که در این پست( + ) قابل مشاهده می باشد، تصمیم ...

پاسخ دادن